Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Max Ehrich nuk po e lë të qetë Demi Lovaton – këngëtarja kontakton me avokatin e saj

Këngëtarja e njohur amerikane, Demi Lovato, tashmë është duke kontaktuar me avokatin e saj, sa i përket çështjes me Max Ehrich.

Një veprim i tillë ka të bëjë me aktorin e njohur, pasi nuk e ka ndërmend ta lë të qetë këngëtaren, shkruan Daily Mail.

Një burim për E News ka thënë: “Ajo është duke pasur shumë konflikte me Max, pasi nuk po e lë të qetë”.

29-vjeçari ka provuar me çdo kusht ta kontaktojë ish-të fejuarën, familjarë dhe shoqërinë e saj, të cilët e kan bllokuar tashmë në çdo rrjet social.

“Ai ka qenë duke kontaktuar familjarë e shoqëri të saj, të cilët e kanë bllokuar në çdo anë. Ajo është duke kontaktuar me avokatin për atë se çka ai po bën”, është shprehur burimi.

Lajmi ka ardhur si rrjedhojë e disa imazheve të publikuara, ku Ehrich shihet duke qarë në vendin ku i propozoi Lovatos.

Aktori ende nuk është në gjendje ta përballojë të vërtetën, ndërsa hidhte akuza se Demi e ka përdorur ndarjen vetëm për publicitet.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...