Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Mbi 700 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid gjatë 24 orëve

Policia e Kosovës, ka shqiptuar 778 gjoba për mosrespektim të Ligjit Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit.

Ndërsa, për mos respektim të rregullave në komunikacion janë shqiptuar 810 gjoba. Gjatë 24 orëve 18 persona kanë pësuar lëndime nga aksidentet.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...