Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Mbyllet Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë

Infektimi me Covid-19 i 4 gjyqtarëve dhe 6 sekretareve në Gjykatën e Shkallës së Parë të Vlorës ka çuar në mbylljen e këtij institucioni.

Inspektorati shëndetësor ka vendosur që kjo gjykatë të qëndrojë e mbyllur deri më datë 11 Nëntor. 

Përjashtim do të bëjnë vetëm seancat e vlerësimit të masave të sigurisë. /Klan/

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...