Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Me vetulla të kuqe dhe dhëmbë të artë, Rita Ora ka një mesazh për të gjithë

Këngëtarja Rita Ora, si gjithmonë , është aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Pas vendimit se Anglia do të futet në karantinë deri më datë 2 dhjetor, reagoi dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Rita ndau një foto me ndjekësit , ku mori mori vëmendje look-u i saj i çuditshëm, me dhëmbë të artë dhe me vetulla të kuqe.

“Nxitimi i fundit. Ju dëshiroj fat të gjithëve, qëndroni të sigurt”, shkroi Rita.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...