Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Melinda Ademi merr poza tërheqëse nga studioja muzikore

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo tashmë ka dëshmuar që ka talent, duke grumbulluar kështu një numër të konsiderueshëm të fansave.

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe tërheqëse.

Zeshkania u shfaq me një veshje të ngushtë që i theksonte linjat trupore, derisa qëndronte e ulur në një kolltuk.

“E zënë në studio muzikore”, ka qenë përshkrimi i reperes.

Sa i përket projekteve muzikore, që nga hiti “X5” me Gjikon, Melinda nuk ka pasur prurje të reja.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...