Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Mëngjes i mjegullt, ja si do të jetë moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 9 nëntor – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe i qetë. Paradite në disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësirave të vogla. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 5, ndërsa ajo maksimale prej 13 deri në 22 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura maksimale do të arrij deri në 15 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...