Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Mësohet kur do të kthehet Arnold

Liverpooli do të jetë pa Trent Alexander-Arnold deri në dhjetor.

Mbrojtësi i djathtë u lëndua të dielën në barazimin 1-1 me Manchester City.

Ai mori trajtim në fushë para se të zëvendësohet nga James Milner.

Alexander-Arnold pritet t’i humbasë ndeshjet e radhës kundër Leicester, Atalanta dhe Brighton, gjithashtu mund të mungojë edhe në sfidat e ditëve të para të dhjetorit Ajax, Wolves dhe Midtjylland.

Ai gjithashtu do të mungojë në sfidat e radhës të Anglisë kundër Irlandës, Belgjikës dhe Islandës.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...