Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Meta: Lutjet tona shkojnë për Vjenën

Presidenti Ilir Meta ka reaguar nëpërmjet një postimi në tëitter lidhur mbi ngjarjet e tmerrshme që po pasojnë këtë mbrëmje në kryeqytetin e Austrisë, Vienë, ku një grup I dyshuar terroristësh hapën zjarr ndaj qytetarëve dhe forcave të sigurisë.

‘Lajme të tmerrshme nga #Vienna sonte.

Mendimet dhe lutjet tona shkojnë për familjet e viktimave dhe njerëzit e Vjenës.

Ne qëndrojmë me vendosmëri me aleatët tanë austriakë dhe ndërkombëtarë në luftën kundër terrorizmit. -shkruan Meta.

Image

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...