Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Milaim Zeka e “ngacmoi” në emision, Elita i thotë Gjikos: Ktheja, ngucja gruan tani

Gjiko dhe Milaim Zeka janë “përballur” të shtunën mbrëma

Për herë të parë në një dalje televizive janë “përballur” reperi Gjiko dhe gazetari Milaim Zeka së bashku me bashkëshortet e tyre.

Ditë më parë, Gjiko në një emision televiziv kishte thënë se nuk do donte që Elita të bënte intervistë me Milaim Zekën, pasi ky i fundit e kishte ngacmuar në emision.

Për këtë gjë Elita i tha Gjikos që mos ja ndalojë intervistat me Milaimin, por të përballet me të “live” në “Shiko Kush LUAN”.

Elita i tha Gjikos të ia kthejë në të njëjtën mënyrë Zekës, duke ia ngucur gruan.

“Ktheja, ngucja gruan edhe ti”, tha Elita derisa situata u kalua me shaka nga çiftet, pasi Milaimi i tha se ishte një kompliment nga ana e tij ndaj Elitës.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...