Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane, Miley Cyrus, ka folur haptazi në lidhje me martesën e saj me aktorin australian, Liam Hemsworth.

Dyshja ishin në lidhje për afro 10 vjet, ndërsa u martuan në vitin 2018, për t’u ndarë vetëm tetë muaj më vonë.

Gjatë një bisede të fundit në “The Howard Stern Show”, këngëtarja e “Midnight Sky”, 28 vjeçe, diskutoi se si çifti vendosi të martohej pas djegies së shtëpisë së tyre në Malibu.

Ylli i “Plastic Hearts” rrëfeu për ngjarjen e ndodhur në vitin 2018 e cila u shkatërrua nga zjarri ‘Woolsey’.

“Unë unë me të vërtetë e dua dhe e kam dashur atë shumë, shumë, shumë dhe ende e dua, gjithmonë do ta dua”.

Sidoqoftë, tha ajo, marrëdhënia mori fund sepse kishte ‘shumë konflikt’ midis saj dhe Hemsworth, tani 30 vjeç.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...