Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ministri Hoxha: Së shpejti uniforma të reja për policinë e pyjeve

Shkup, 12 nentor – Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha informoi se ka mbaruar furnizimi publik me të cilin duhet të sigurohen uniforma të reja për punonjësit në Policinë Pyjore.

Përveç kësaj, janë ndërmarrë disa masa specifike nga Ministria për t’i përmirësuar kushtet e punës së policisë pyjore në mënyrë që të parandalohen prerjet ilegale.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...