Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ministri Shaqiri takon ministren Kushi, e uron për pozitën e re

Tiranë, 3 nëntor – Gjatë qëndrimit në Tiranë, ministri Jeton Shaqiri mes takimeve të shumta sot ka pasur një bisedë me ministren e arismi, sportit dhe rinisë Evis Kushi, të cilës dhe i ka uruar për pozitën e re.

Sot, në kuadër të një agjende të ngjeshur pata kënaqësinë të realizoj takim miqësor edhe në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Republikës së Shqipërisë, ku shfrytëzova rastin për të uruar profesoreshën dhe miken time Evis Kushi për pozitën e re.

https://www.facebook.com/jetonshaqirii/photos/pcb.197917535177206/197917481843878/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...