Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Miza e bezdisë Mike Pence gjatë debatit, Joe Biden nis shitjen e produkteve kundër tyre

I nominuari për President i Demokratëve, Joe Biden, nuk humbi kohë për mbledhjen e fondeve, që nga momenti i çuditshëm gjatë debatit të së mërkurës mbrëma kur një mizë u ndal në kokën e zëvendës presidentit Mike Pence dhe u ul atje për gati dy minuta ndërsa ai vazhdoi të fliste.

“Vendos 5 dollarë për të ndihmuar këtë fushatë”, shkroi Biden në Twitter me një një foto të vjetër të tij duke mbajtur një lopatë për miza, transmeton Telegrafi.

Fotografia duket të jetë së paku një vit e vjetër dhe u postua në faqen e Biden në Facebook në tetor të vitit 2019.

Gjatë debatit, kandidatët diskutuan çështjet që kanë përcaktuar fushatën presidenciale – por miza në kokën e Pence ishte mbase momenti që tërhoqi më shumë vëmendjen në mediat sociale.

Brenda pak minutash dikush kishte bërë një llogari në Twitter për fluturimin e mizës, dhe njerëzit filluan të ndanin meme dhe shaka nën hashtag #PenceFlyHead.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...