Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Mjetet përplasen kokë më kokë dhe bëhen copë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin nacional Berat-Urë Vajagurore, në fshatin Moravë.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën, ku mjeti tip Benz 250 është përplasur me mjetin e OSHE-së.

Paraprakisht raportohet për 3 të plagosur rëndë.

Në vendngjarje janë forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrëfikës.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...