Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Modelja Belen Rodriguez vishet nga kreatorja Lia Stublla

Kreatorja e njohur shqiptare, Lia Stublla, tashmë qëndron prapa çdo paraqitje elegante e të veçantë të artisteve me famë botërore.

Këtë e ka dëshmuar me bashkëpunimet e shumta që ka pasur, ndonëse vazhdon të jetë akoma mjaft prezent në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi është modelja argjentinase, Belen Rodriguez, ajo e cila ka zgjedhur të vishet nga kreatorja nga Kosova.

Ajo ka ndarë disa fotografi në InstaStory, në të cilat ka etiketuar Stubllën dhe duket se është ndarë e kënaqur nga puna e saj.

Fustani, i veshur nga Belen, është i bardhë dhe ka një model unik të prerë anash.

36 vjeçarja dukej në formë të mrekullueshme, gjersa mori vëmendje të madhe edhe me linjat trupore atraktive.

Krahas kësaj, Lia është përkujdesur disa herë edhe për dukjen e Georginas, partneres së Cristiano Ronaldos.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...