Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Momente tmerri, pitoni gjigant mbështjell gruan

Një grua në Australi po pastronte garazhin kur shikon se poshtë makinës së saj ndodhej macja dhe një piton duke u zënë me njëri-tjetrin.

Gruaja afrohet pranë makinës dhe pitoni rreth 2-3 metra mbështillet nëpër këmbën e saj.

Ajo nuk mund ta hiqte pitonin nga këmbë kështu njoftoi shërbimin e urgjencës për ta ndihmuar.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e policëve të cilët i erdhën menjëherë në ndihmë dhe u përpoqën që t’ja hiqnin pitonin.

Gruaja po mbante kokën e pitonit mënjanë ndërkohë që një police po ia hiqte nga këmba. Në momentin që policia ia hoqi nga këmba, gruaja e merr pitonin dhe e lëshon në bar që të vazhdonte rrugën e tij.

Në ato momente ajo tregon se pitoni nuk ishte i saj dhe ishte i egër, kjo gjë i ka shokuar policët.

Ky lloj pitoni nuk është helmuese për njerëzit, por një pickim mund të shkaktojë dëme të tilla si plagë të thella.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...