Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Morena Taraku duket atraktive me pamjen e re me baluke, ndërsa shijon jetën e natës me miqtë e saj

Bukuroshja e njohur, Morena Taraku, është shumë e komentuar për jetën esaj private.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat gjithmonë komentohet për paraqitjet e saj.

Së fundmi, këngëtarja dhe modelja e njohur publikoi për fansat një pozë mjaft atraktive, të realizuar në veturën e saj luksoze të tipit BMW.

https://www.instagram.com/p/CGVe6EqF6WY/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo dukej mjaft atraktive veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër ngjyrë të zezë, shoqëruar me një xhaketë ngjyrë blu.

Morena është shoqëruar në Stamboll nga stilistja dhe mikja e saj e besuar, Blerina Kllkoqi-Rugova, me të cilën ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale.

Taraku është përfolur edhe për ndryshimin e ri në dukje, me lëshimin e balukeve, duke marrë kështu një pamje edhe më atraktive.

Ajo ndërkohë po vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor më të fundit “Bad Girl”, në bashkëpunim me reperin Stresi.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...