Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

“Mos e harroni maskën”, Manastirliu publikon videon dhe iu drejtohet qytetarëve: Në këtë përballje të vështirë me Covid-19 duhet të…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, iu bën thirrje qytetarëve të mos harrojnë maskën në shtëpi, pasi nga dita e sotme ajo është e detyrueshme kudo jashtë banesës.

Përmes një video-mesazhi në ‘Facebook’, Manastirliu thekson se maska duhet mbajtur, me qëllim që në këtë përballje të vështirë me Covid-19 të dalim me sa më pak humbje.

Mesazhi i Manastirliut:

🔴#COVID19

😷 Mos e harroni maskën kur dilni nga shtëpia!
Me qëllim që në këtë përballje të vështirë me Covid-19 të dalim me sa më pak humbje, të japim bashkërisht, edhe një herë, një shembull solidariteti, ashtu siç dimë të japim ne shqiptarët në kohë të vështira.

#MbajeMaskën

#RuajShëndetin

#ShpëtoJetë

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/1071808496608533

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...