Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Mot me diell dhe me erë jugore – temperatura nga 28 deri 33 gradë

Shkup, 6 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe erë të dobët jugore. Në mëngjes do të jetë i freskët, me temperaturë minimale prej 5 deri 18 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 28 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të dobët. Temperatura minimale do të ulet deri 13, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Gjatë ditëve në vijim, siç paralajmëruan nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, moti do të jetë kryesisht me diell, me mëngjese më të freskëta, ndërsa temperatura e ditës deri nga mesi i javës do të jetë në rritje, e pastaj nuk do të ndryshojë shumë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...