Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

Shkup, 3 nëntor, zhurnal.mk — Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Përgjatë Vardarit do të fryjë erë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 12 ndërsa ajo e ditës prej 15 deri më 21 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet deri në 9 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 18 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...