Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 8 nentor – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë kushte për rënie të mjegullave.

Temperaturat minimale do të jenë prej -3 deri më 7 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 21 gradë celsius.

Nesër moti do të jetë i qëndrueshëm ku do të fryjë edhe një erë e lehtë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...