Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 17 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, në mëngjes do të ketë mjegull në lugina, ndërsa gjatë ditës do të ketë mot me diell. Në fund të ditës pritet të ketë reshje të shiut në disa vende.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, parashihet që të ketë reshje të shiut.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...