Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 10 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të veriperëndimit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri më 12 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 19 deri më 25 gradë celsius.

Për ditën e diel moti do të jetë me me diell dhe vranësira. Të hënën dhe të martën do të ketë kushte për reshje të shiut.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...