Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot me diell me temperatura deri 34 gradë

Shkup, 13 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale do të jetë nga 8 deri në 17 gradë, ndërsa maksimalja nga 28 deri në 34 gradë, informon Zhurnal.

Në Shkup, moti sot do të jetë me diell dhe me erë veriu. Temperatura minimale gjatë mbrëmjes do të jetë 15, ndërsa maksimalja gjatë ditës 31.

Nga e hëna do të ketë më tepër vranësira dhe do të ulen paksa temperaturat ditore.

Të enjten pritet shi i rëmbyeshëm lokal dhe bubullima.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...