Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot me diell por i ftohtë, temperatura maksimale 9 gradë

Shkup, 1 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell, nëpër disa fushëgropa me paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e dobët. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 11 deri në minus 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 3 deri në 9 gradë Celsius.

Në Shkup moti dо të jetë me diell. Temperatura minimale do të ulet në minus 7 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 4 gradë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...