Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot i ftohtë dhe me reshje shiu

Shkup, 8 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë më vranësira dhe reshje shiu, ndërsa pasdite reshjet do të ndërpriten dhe vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 8 deri më 17 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 13 deri më 21 gradë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë sot paradite moti do të jetë më vranësira dhe reshje shiu, ndërsa në orët e pasdites vranësirat do të zvogëlohen dhe reshjet do të ndërpriten. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 14 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 18 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...