Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 11 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave nëpër luginat e vendit.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri më 12 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 17 deri më 26 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...