Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 2 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -9 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Pritet që temperaturat ditore të shënojnë rritje.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...