Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 4 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 15 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe kushte për reshje të shiut. Temperaturat ditore gjatë dy ditëve të ardhshme, do të shënojnë ulje

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...