Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 11 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm. Në lugina do të ketë mjegull, ndërsa në vendet më të larta malore diell.

Pasdite lagështia pritet të ulet dhe mjegullat të largohen.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 9 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell, ndërs në lugina do të vazhdojë të ketë mjegull.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...