Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 13 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej -2 deri shtatë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej nëntë deri 18 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me vranësira dhe me kushte për reshje të vogla të shiut. Temperatura gjatë mëngjesit do të arrijë deri në dy gradë celsius, ndërsa temperatura ditore deri në 11 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...