Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 5 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me kushte për reshje të shiut dhe periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 13 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil. Temperaturat do të arrijnë deri në 20 gradë celcius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...