Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Mustafa: Haxhi Avdylin nuk e konsideroj deputet të LDK-së

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, e ka quajtur kryetarin e partisë pjesë e të cilës është, Isa Mustafën, politikan të dështuar.

Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se Mustafa po mundohet të qëndrojë relevant duke sulmuar u.d. të presidentes, Vjosa Osmani me gënjeshtra, për të cilat thotë se janë pjellë e imagjinatës së tij.

Lidhur me këto deklarata ka folur vetë kryetari i LDK-së, Isa Mustafa.

Mustafa nuk llogarit në Avdylin.

“Nuk e konsideroj Haxhi Avdylin deputet të LDK-së”, ka thënë Mustafa për Kohën

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...