Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nazim Beqiri vjen me këngën e re, titullohet “Malli i gurbetçarit” (Video)

Këngëtari i njohur shkupjan Nazim Beqiri ka publikuar një tjetër këngë mjaft të bukur e cila ka pak ditë që është edituar dhe tashmë pëlqyer shumë nga publiku shqiptarë dhe mbështetësit e tij. Kënga titullohet “Malli i gurbetçarit” dhe si duket ju kushtohet kryesisht gurbetit dhe gjithë mërgimtarëve. Në vazhdim mund të ndiqni këngën dhe videoprojektin e tij:

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...