Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Ndërroi jetë polici i njohur shqiptar, Imran Saqipi

Shkup, 5 nëntor, zhurnal.mk – Ka ndërruar jetë Imran Saqipi, polici i njohur shqiptar nga Opaja e komunës së Likovës. Lajmin e ka bërë të ditur Dardan Saqipi, djali i tij në Facebook.

Ja postimi:

Miq, familjarë, shokë e dashamirë ju njoftojmë se sot me 04.11.2020 ka ndërruar jetë babi im Imran Saqipi 😭😭😭 Varrimi bëhet neser (05.11.2020) pas namazit të drekës në varrezat e fsh. Opajë. Ti ishe i të gjithëve, por Allahu të deshti më shumë se ne dhe ne do të pajtohemi me caktimin e Tij.

Zoti të mbuloftë me mëshirën e Tij dhe të gradoftë më së larti në Xhennet.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...