Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ndërron jetë aktorja e “Titanic”

Aktorja, Elsa Raven e cila njihet për rolet e saj në filmat “Back to the Future” dhe “Titanic”, ka vdekur sot në moshën 91 vjeçare.

Agjenti i aktores, Raven ka konfirmuar për Deadline se ajo ndërroi jetë të martën në shtëpinë e saj në Los Angeles, shkruan “Deadline” transmeton portali arbresh.info

Nuk janë dhënë detaje më të hollësishme rreth vdekjes së saj, ndërkohë që ka lënë pas 15 nipër dhe mbesa.

Ravel ishte e njohur për paraqitjen e saj në “The Amityville Horror”, “In the Line of Fire” dhe “The Moderns”.

Ajo gjithashtu njihet për rolin e saj në filmin e famshëm të vitit 1997, “Titanic”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...