Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ndërron jetë reperi Lil Yase, pasi u qëllua me armë në San Francisco

Ylli në rritje, Lil Yase ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme (e diel) në moshën 25-vjeçare.

Burime pranë Yase pretendojnë se ai ishte me ekipin e tij natën e së premtes, në një studio muzikore në Marin County, në veri të San Francisco, shkruan Daily Mail.

Ai dyshohet se u largua vetë rreth orës 11:30 ose mesnatës, duke thënë se do të kthehej menjëherë.

Por në orën 1:00 të mëngjesit, doli lajmi për vdekjen e Yase, pasi edhe iu gjet trupi i pajetë.

I lindur si Mark Antonyyo Alexander, vrasja e tij ka shkatërruar dhe tronditur rrethin e tij të ngushtë, i cili mendon se artisti nuk kishte armiq.

Por në orën 1:00 të mëngjesit, doli lajmi për vdekjen e Yase, pasi edhe iu gjet trupi i pajetë.

I lindur si Mark Antonyyo Alexander, vrasja e tij ka shkatërruar dhe tronditur rrethin e tij të ngushtë, i cili mendon se artisti nuk kishte armiq.

Yase ishte një reper i përkushtuar i cili ishte përqendruar në labelin “Highway 420 Productions”, si dhe muzikën e tij.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...