Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Në kalimin “Bllacë e Poshtme” arrestohet shtetasi shqiptar i kërkuar nga Interpoli

Dje në orën 11.50 në Kalimin Kufitar “Bllacë e Poshtme” nëpunësit policorë kanë privuar nga liria B.I.(29) nga R. e Shqipërisë sepse është konstatuar se gjendet në regjistrin me masën “Arresto” me kërkesë të Interpolit nga Gjermania, informojnë nga MPB.

Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SPB Shkup për procedim të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...