Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Në kovid repartin në Kavadar vdiq gjyshi i dy djemve të cilët më parë vdiqën në Klinikën infektive

Kavadar, 12 nëntor, zhurnal.mk – Në kovid repartet në Kavadar ka vdekur gjyshi i dy djemve të cilët më parë vdiqën në Klinikën infektive. Ky informacion plotësisht e shqetësoi Tikveshinë, prejse paraprakisht ndjeu pikëllim për të rinjtë 26 dhe 21 vjeç.

“E saktë është se në kovid repartin vdiq një person me mbiemrin e njëjtë dhe në adresën e njëjtë sikur edhe djemtë”, për MIA-n në mëngjes konfirmuan nga spitali i Kavadarit.

Prej atje na thanë se dy persona kanë vdekur në atë repart gjatë 24 orëve të fundit, me kormobiditete shumë serioze. Njëri në moshën 77 ndërsa tjetri 74 vjeçare.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...