Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Në përvjetorin e nëntë të martesës, Yllka Kuqi sjell disa fotografi të veçanta

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, dje (e mërkurë) festoi përvjetorin e nëntë të martesës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Astrit Pallaska, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2011.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, një nga martesa dhe të tjerat së bashku me burrin dhe vajzën Luizën.

https://www.instagram.com/p/CFNUoAVBPOJ/?utm_source=ig_web_copy_link

“9 vite. Buzëqeshja e dashuria akoma më e madhe”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, urimet nga miqtë dhe ndjekësit që mban në Instagram nuk munguan krahas këtij postimi.

https://www.instagram.com/p/CDqlhRgHn_F/?utm_source=ig_web_copy_link

Yllka në mars ka mirëpritur vajzën Luiza dhe ajo prej disa muajsh është kthyer nga Kanadaja në Kosovë.

Sa i përket projekteve muzikore, Kuqi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/CCNvgLzHx7-/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...