Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Në rajonin e Shkupit dje u sanksionuan 222 vozitës

Në datën 09.11.2020, në kuadër të aksioneve të kontrolleve të përforcuara në fushën e trafikut, në teritorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 22 gjoba, ndër të cilat 32 për vozitje të veturës pa patentë shoferi, 24 për vetura teknikisht të parregullta dhe vetura të paregjistruara, 86 gjoba për parkim të parregullt të veturave.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...