Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Në shtëpi të re pas tërmetit/ Rama dhe Veliaj dorëzojnë dy shtëpitë e reja në Kashar

Myrteza Hyka  dhe Selman Aluku banues në Kashar sot i  gëzohen dy shtëpive të reja të rindërtuara pas tërmetit të 26 Nëntorit.

Celsat ia dha vetë kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Kryebashkiaku Veliaj shpjegoi ecurinë e ndërtimit të shtëpive individuale në fshatra dhe se kur do të nis ndërtimi në lagjen 5 Maj në Tiranë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...