Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Në Tabanocë arrestohet shtetasi shqiptar, të cilin e kërkonte Interpoli

Në datën 12.10.2020 në orën 16.00 në Kalimin kufitar “Tabanocë”, gjatë kontrollit të pasaportës, është konstatuar se Z.A.(35) nga Republika e Shqipërisë gjendej në STOP-listën e Interpolit dhe se për atë është lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtarë. Ai është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...