Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nëna e saj feston 65 vjetorin, Kim Kardashian i bën dedikim e veçantë

Mamaja e Kim Kardashian, feston sot 65 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk mund të mungonte një urim kaq i veçantë nga vajza e saj.

Me anë të disa fotove në Instagram, Kim shkruan se Kriss Jenner e bën jetën të duket më e thjesht dhe pse ajo ka rritur 6 fëmijë

“Mami! Ti je 65 vjeçe sot dhe nuk je dukur ndonjëherë më mirë! Me të vërtetë nuk e kuptoj si e bën këtë! Ti e bën jetën të duket kaq e thjeshtë, duke rritur 6 fëmijë, duke ngritur një perandori dhe duke qenë një mama e vëmendshme dhe një mikeshë e ngushtë.

Do të të jem gjithmonë mirënjohëse për aftësitë që na ke dhënë në jetë. Faleminderit që je shembulli më i mirë, që na ke dhënë etikë pune dhe shumë dashuri! Të të them Të dua nuk mjafton! Gëzuar ditëlindjen!” ka shkruar Kim.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...