Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nerim Berisha bën gati hitet e reja

Është futur në studio për të përfunduar projektet e reja për këtë fundvit dhe po paralajmëron surpriza, përmes kësaj foto në studio këngëtari Nerim Berisha bën të ditur se po pregadit befasi të reja për këtë fundvit por ndoshta edhe fillimin e vitit të ardhëshëm pas stabilizimit të gjendjes nga Pandemia me Covid 19.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...