Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Nesër seanca plenare, deputetët diskutojnë për situatën me COVID-19

Prishtinë, 16 nëntor, zhurnal-ks – Deputetët e Kuvendit të Kosovës mblidhe nesër për të zhvilluar seancën plenare.

Në njoftimin e Kuvendit të Kosovës thuhet se seanca pritet të nis në ora 13:00.

Si pikë e rendit të ditës është njoftuar të jetë debati parlamentar.

R e n d i  i  d i t ë s

Debat parlamentar në lidhje me gjendjen pandemike në vend dhe menaxhimin e situatës me pandeminë COVID-19 në Republikën e Kosovës nga ana Qeverisë.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...