Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Neveritëse, kuzhinierët në Wuhan përgatisin ushqimin duke e shkelur me çizme

Videoja mjaft neveritëse shihet vjen nga Wuhan.

Kuzhinierët e një restoranti në Universitetin e Wuhan të Kinës janë parë duke përgatitur ushqim në mënyrë mjaft neveritëse, transmeton Telegrafi.

Video që po qarkullon në internet ka irrituar shumë ata që e kanë parë këtë video, shkruan NYPost.

Njëri nga punëtorët shihet duke e mbledhur mishin nga dyshemeja, kurse tjetri shihet duke shkelur me këmbë mbi sallatën që po e përgatiste.

Kjo video vjen nga vendi ku mendohet se pandemia vdekjeprurëse besohet të ketë filluar.

https://nypost.com/video/something-a-foot-at-this-disgusting-eatery-in-wuhan-china/

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...