Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nga Jennifer Aniston tek JLo – Reagimet e yjeve të Hollivudit për fitoren e Biden

Yjet e Hollivudit po brohorasin me zë të lartë për presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Nga Priyanka Chopra Jonas, Jennifer Aniston, Sophie Turner te Jennifer Lopez, të gjithë shihen duke festuar fitoren e Joe Biden.

Kandidati i Partisë Demokratike mundi republikanin Donald Trump në një betejë të ngushtë për postin presidencial.

Dhe kjo duket se ka entuziazmuar edhe më tepër përkrahësit e Biden, i cili njihet për rrugëtimin e gjatë në skenën politike të Shteteve të Bashkuara.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez postoi para pak çastesh në Instagram një video ku shihet duke kërcyer dhe tejet sensuale, të shoqëruar me mbishkrimin: Gjendje! President Joe Biden! Zv/ presidente Kamala Harris!

Ndërsa Priyanka Chopra Jonas ndau në rrjet një foto të kanalit televiziv CNN, teksa trajton lajmin e fitores së Joe Biden dhe Kamala Harrisit.

Ish-mbretëresha e bukurisë shkroi:

“Amerika foli në thyerje rekord dhe vendimi është në çdo votë të numëruar. Unë duartrokas të gjithë ata që votuan në atë që ishte një shfaqje kaq e fuqishme se si duhet të funksionojë një demokraci.

Ishte mahnitëse parja e këtyre zgjedhjeve në SHBA. Urime për presidentin e zgjedhur Joe Biden dhe zëvendës presidenten Kamala Harris, gruaja e parë në këtë post. Vajza, çdo gjë mund të ndodhë!”

Aktorja e serialit “Friends”, Jennifer Aniston zgjodhi të reagojë pikërisht me një fotografi të shkëputur nga seriali popullor televiziv, ku duket entuziaste dhe e lumtur.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...