Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Ngrica në zonat malore e kodrinore, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Ditën e martë moti nis i kthjellët deri në mesditë. Më tej vranësirat vijnë drejt dendësimit në bregdet. Në jug e juglindje mot kryesisht i vranët.

Në orët e mëngjesit e pranishme do të jetë mjegulla e dendur në lugina si dhe ngricat në zonat malore e kodrinore.

Era do të fryjë verilindje-veriperëndim e vrullshme në mëngjes në bregdet dhe më tej e lehtë. Valëzimi i forcës 4-5 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 2/15 re diell

Kukës -3/5 re diell

Lezhë 3/13 re diell

Dibër -4/4 re diell

Durrës 7/17 re diell

Tiranë 2/17 re diell

Elbasan 2/15 re diell

Berat 3/16 re

Vlorë 8/17 re diell

Korçë -1/6 re

Gjirokastër 1/18 re

Sarandë 9/19 re diell.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...