Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nico, ky yll i ri i skenës vjen me hitin e parë

Nico, një emër i ri i skenës por shumë premtues për shkak të performancës së tij të bukur që në projektin e parë që e ka sjellë nën titull ‘Ki me pa ti’, një këngë e bukur dhe ritmike e cila e sjellë në skenën shqiptare si emër të ri Nicon. Ai është me prejardhje nga Gjakova por jeton në Zvicër, krahas këtij projekti të parë që mban vulën e Nurteel ai pritet që të realizojë edhe projekte tjera të reja, derisa si producent ekzekutiv këtij projekti është menaxheri i njohur i skenës shqiptare Labinot Nuraj. Për të dëgjuar këngën e bukur të tij mjafton të klikoni në vazhdim:

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...